RAŽOTS KURZEMĒ

Tiks īstenots sadarbības projekts „Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” izveide”

Sešas Kurzemes vietējās rīcības grupas – “Darīsim paši!”, Saldus rajona attīstības biedrība”, “Talsu rajona partnerība”, “Laukiem un jūrai”, “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija”, “Kandavas Partnerība”, sadarbojoties ar Viesnīcu un restorānu mācību centru, Kurzemes tūrisma asociāciju un Kurzemes tūrisma apvienību plāno aktualizēt un stiprināt mājražotāju un amatnieku reģionālo piederību Kurzemei, veidojot kopīgu vizuālo identitāti.

Mājražotāju un amatnieku produktu attīstības un noieta veicināšanai, projekta ietvaros tiek plānotas šādas aktivitātes :

 1. Apmācības amatniekiem un mājražotājiem 7 tēmās.
  2. Seši pieredzes apmaiņas braucieni.
  3. Tūrisma maršruta “Ražots Kurzemē” izveide.
  4. Noorganizēta ceļošanas akcija “Ražots Kurzemē” (akcijas avīzes tirāža 5000 eksemplāros) un iepazīšanās tūre žurnālistiem, prezentējot Kurzemes mājražotāju un amatnieku piedāvājumus.
  5. Noorganizēts pasākums “Kurzemes diena”.
  6. Iegādāts tirdzniecības vietu aprīkojums (tirdzniecības teltis, plaukti un galdi) un noformēts kopējā vizuālā noformējumā, ko pēc nepieciešamības varēs izmantot mājražotāji un amatnieki.

Projekta kopējās izmaksas ir 72`435.50 EUR un aktivitātes tiks īstenotas līdz 31.12.2019.
Projekts 100% apmērā tiks finansēts no ELFLA 19.3 pasākuma “Starpteritoriālā un  starpvalstu sadarbība”.

Mācību semināru video materiāli:

Apceļo un iepazīsti Kurzemi!


Jaunos bukletus iespējams lejupielādēt šeit:

Buklets “Ražots KURZEMĒ” (LV) (pdf)

Buklets “Ražots KURZEMĒ” (ENG) (pdf)

Saistītie raksti:


Pieteikšanās līdz 20.februārim, rakstot e-pastā darisim.pasi@gmail.com vai zvanot pa tālruni 27877975. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pieteikšanās uz pasākumu ir obligāta. Uz tikšanos Kalnmuižā!

Mājražotāju un amatnieku projekta ietvaros, 14.martā notiks jau 5. mācību seminārs, kuru vadīs SEO speciālists Mareks Liepa. Šoreiz semināra tēma “Statēģiska pieeja sociālo tīklu reklāmai”.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pieteikšanās ir obligāta. To var darīt rakstot e-pastā darisim.pasi@gmail.com vai zvanot pa tālruni 29463295 (Ieva)
Līdzi ieteicams ņemt līdzi savu klēpjdatoru.

Projekta “Ražots Kurzemē” ietvaros 28.martā norisināsies jau 6.seminārs/lekcija par aktuālām tēmām mājražotājiem un amatniekiem. Šoreiz Latvijas mākslas akadēmijas pasniedzēja Maija Rozenfelde dalīsies ar padomiem un ieteikumiem dizaina veidošanā – kā veiksmīgi izveidot iepakojumu savai precei, lai tas būtu atšķirīgs un pamanāms.
Pieteikšanās uz lekciju ir obligāta, jo vietu skaits ir ierobežots. To var izdarīt rakstot epastu uz darisim.pasi@gmail.com vai zvanot pa tālruni 27877975.
Norises vieta – JIC “Šķūnis” (Lielā iela 3, Saldus)
 

18.aprīlī, ar 7.semināru “Viesmīlība un budžeta plānošana” noslēgsies projekta “Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” izveide” pirmā aktivitāte – apmācības mājražotājiem un amatniekiem.
Kopumā, kopš 2018.gada janvāra, dažādās Kurzemes pilsētās aizvadīti seši semināri  ar noderīgu informāciju – Zīmolvedība; likumdošana; tirgus izpēte; dizaina veidošana; sociālo tīklu reklāma; kā arī radošā saruna – “Praktiskais radošums”.