IV kārtas projekti

Projekta nosaukums: Pamatlīdzekļu iegāde SIA “Struņķkrogs” sniegto pakalpojumu attīstīšanai
Kopējais finansējums: 5173.75 EUR
Publiskais finansējums: 2993.07 EUR
Projekta mērķis ir SIA “Struņķkrogs” esošo būvniecības pakalpojumu (inženierpakalpojumu) attīstīšana, iegādājoties kontroles mērinstrumentus un datortehniku, lai paaugstinātu sniegtā pakalpojuma kvalitāti, uzņēmuma konkurētspēju un pieejamību pakalpojuma sniegšanas vietā – Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novados.

Projekta nosaukums: Aprīkojuma un iekārtu iegāde velosipēdu darbnīcas izveidei
Kopējais finansējums: 9571.97 EUR
Publiskais finansējums: 6700.37 EUR
Projekta mērķis ir izveidot jaunu velosipēdu komplektēšanas darbnīcu Skrundā, iegādājoties instrumentus un iekārtas, lai radītu jaunu produktu – unikāla dizaina velosipēdu vīriešiem, sievietēm un pusaudžiem, tādējādi attīstot lauku reģionus un radot jaunas darbavietas.

Projekta nosaukums: SIA “Skolas Maize” ražošanas apjoma un sortimenta paplašināšana
Kopējais finansējums: 13446.00 EUR
Publiskais finansējums: 9242.80 EUR
Projekta mērķis ir projekta ietvaros iegādāties konditorejas ražošanai nepieciešamo aprīkojumu, lai modernizētu un attīstītu saimniecisko darbību, ražojot un realizējot uz vietas gatavotus konditorejas un kulinārijas produktus VRG “Darīsim paši” teritorijā. Tiks piedāvāti oriģināli VRG „Darīsim paši” teritorijā radīti produkti –uz vietas gatavota konditoreja, izmantojot gan vēsturiskās, gan mūsdienu receptes- mazmaizītes uz svara. Plānots arī uzsākt maizes produkcijas ražošanu. Kā inovācija tiks attīstīts līdzņemšanas iepakojuma koncepts (viegli atvērt, saglabājas svaigs), ātrāka iepirkšanās steidzīgajiem un pašapkalpošanās kase, kā arī ilgtermiņā plānots izstrādāt kafijas galdu konceptu, ar skaidri aprēķināmu budžetu pirms pasūtīšanas un 100% servisa nodrošināšana – ēdiens, trauki, apkalpošana, kā arī ar īpašas dekorācijas.

Projekta nosaukums: Radošo darbnīcu izveide, radot jaunu pakalpojumu un esošās darbības paplašināšana
Kopējais finansējums: 13672.55 EUR
Publiskais finansējums: 9498.27 EUR
Projekta mērķis ir paplašināt esošo pakalpojumu veidus un apjomus un radīt jaunus pakalpojumus, iekārtojot telpas radošām darbnīcām, kurās organizēt dažādas meistarklases. Projekta ietvaros ir paredzēts izgatavot speciāli paredzētus galdus un darba virsmu ,lai darbnīcu dalībniekiem ir ērti darboties. Kā arī izgatavot plauktus klašu materiālu novietošanai. Un atpūtas zonu jaukām sarunām kafijas pauzē. Paplašinoties pieprasījumam manos interneta veikalos, ir radusies nepieciešamība pēc labākas šūšanas tehnikas un ar to saistīto aprīkojuma iegādi.

Projekta nosaukums: Pamatlīdzekļu iegāde stabilai attīstībai un konkurētspējas veicināšanai mežsaimniecības nozarē palielinot nodarbinātību Skrundas novadā.
Kopējais finansējums: 4140.00 EUR
Publiskais finansējums: 2898.00 EUR
Projekta mērķis ir pašnodarbinātās personas attīstība un konkurences nostiprināšana Latvijas teritorijā. Lai realizētu izvirzīto mērķi nepieciešams veikt šādus uzdevumus: 1.iegādāties pamatlīdzekļus (divi krūmgrieži jaunaudžu kopšanai, divi motorzāģi mežiztrādei, apaugumu izzāģēšanai, kopšanai un mašīnas piekabe stādu un darba instrumentu pārvadāšanai); 2.piesaistīt jaunu darbinieku pakalpojumu sniegšanai; 3.uzsākt pakalpojumu sniegšanu Skrundas novadā un visā Latvija teritorijā; 4.nostiprināt attīstību sadarbojoties ar privātpersonām un uzņēmumiem veicot saimniecisko darbību mežsaimniecības nozarē.

Projekta nosaukums: Arborista pakalpojuma attīstīšana
Kopējais finansējums: 6472.00 EUR
Publiskais finansējums: 3640.00 EUR
Projekta mērķis ir ieviest un attīstīt pilnvērtīga arborista pakalpojumu sniegšanu Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novados, kas paradzētu arī koku kopšanas popularizēšanu dažādās sabiedrības grupās, kā arī veicināt nodarbinātību. Projekta ietvaros tiktu iegādāti pamatlīdzekļi (piekabe, šķeldotājs un motorzāģis), kas veicinātu pilnvērtīga arborista pakalojuma sniegšanu, kā arī nodrošinātu vienu papildus darba vietu uzņēmumā.

Projekta nosaukums: Pamatlīdzekļu iegāde viesu namam “Province”
Kopējais finansējums: 19585.63 EUR
Publiskais finansējums: 13709.95 EUR
Projektam ir trīs tiešie mērķi: 1)izveidot jaunu uzņēmumu un uzsākt aktīvu darbību; 2)iegādāties pamatlīdzekļus: terases aprīkojumu, virtuves aprīkojumu, viesu nama aprīkojumu, konferenču zāles aprīkojumu, elektro trīsriteņus (4 gb.) un elektro motociklus (4gb.), un apkures katlu; 3)nodarbinātības veicināšana VRG teritorijā. Projekta ilgtermiņa mērķis – kļūt par atpazīstamu viesmīlības un semināru un konferenču organizēšanas uzņēmumu ar vairāk kā 30 gultas vietām. Investīcijas ir nepieciešamas pamatlīdzekļu iegādei, lai varētu pabeigt viesu nama “Province” izveidi un uzsāktu plānoto biznesu.

Projekta nosaukums: Aprīkojuma iegāde mājražošanas attīstīšanai
Kopējais finansējums: 7195.90 EUR
Publiskais finansējums: 5037.13 EUR
Projekta mērķis ir nodrošināt mājražošanas iespējas Kuldīgas novada Pelču pagasta zemnieku saimniecībā “Birznieki MVV”, veicot piena pārstrādes aprīkojuma komplekta no 3 piena pārstrādei nepieciešamu aprīkojuma vienībām – separātora, sviesta kuļamās mašīnas un pasterizējamā katla iegādi ražošanas apjoma palielināšanai un apgrozījuma celšanai.

Projekta nosaukums: Jaunu un esošu produktu, pakalpojumu radīšana un attīstīšana LPKS “Kuldīgas labumi”
Kopējais finansējums: 1941.00 EUR
Publiskais finansējums: 1358.70 EUR
Projekta mērķis ir veicināt vietējo mājražotāju un mazo ražotāju produkcijas noietu un pieejamību vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem, izveidotās struktūrvienības “Kuldīgas labumi” tirdzniecības vietas aprīkošanu ar PVD prasībām atbilstošām veikala inventāru iegādi. Jaunās iekārtas dos iespēju papildināt esošo veikala sortimentu ar jaunām produktu grupām. Tādējādi veicinot uzņēmuma un VRG „Darīsim paši” teritorija mājražotāju attīstību.