Jau 7.februārī – seminārs “Zīmolvedība” Talsu novada muzejā

Šī gada janvārī, sešas Kurzemes vietējās rīcības grupas – “Darīsim paši!”, Saldus rajona attīstības biedrība”, “Talsu rajona partnerība”, “Laukiem un jūrai”, “Ziemeļkurzemes biznesa asociācija”, “Kandavas Partnerība”, sadarbojoties ar Viesnīcu un restorānu mācību centru, Kurzemes tūrisma asociāciju un Kurzemes tūrisma apvienību ir uzsākuši projektu “Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” izveide”, tā vēloties aktualizēt un stiprināt mājražotāju un amatnieku reģionālo piederību Kurzemei, veidojot kopīgu vizuālo identitāti.

Janvārī jau notikuši divi mācību semināri mājražotājiem un amatniekiem. Kuldīgā, 10.janvārī, pasniedzēja Linda Medne mācību ciklu uzsāka ar lekciju par tirgus izpēti. 24.janvārī, Jaunpilī, jurists Dainis Pilskungs sniedza noderīgu informāciju lekcijā “Likumdošana”.

Jau 7.februārī, Talsos gaidāms trešais seminārs, kuru vadīs pasniedzēja Jolanta Derkevica-Pilskunga. Lekcija norisināsies Talsu novada muzejā un šajā reizē interesenti varēs uzzināt vairāk par tēmu “Zīmolvedība”. Sākums plkst. 11:00.