Sākas uzņēmējdarbības projektu iesniegšana

Šodien, 1.janvārī, sākas uzņēmējdarbības projektu iesniegšana (9.kārta) mūsu darbības teritorijā – Skrundas, Alsungas un Kuldīgas novados!

Pirms iesniedz projektu:

Iepazīsties ar nepieciešamo dokumentācijas sarakstu mūsu mājas lapā: https://www.darisimpasi.lv/…/elfla…/saistosie-dokumenti/.

Iepazīsties ar vērtēšanas kritērijiem un projekta aprakstā pārliecinies, ka esi aprakstījis visu nepieciešamo informāciju.

Izstrādā sava uzņēmuma biznesa plānu un pamato preces vai pakalpojuma dzīvotspēju.

Aprēķini sasniedzamos rādītājus, kuri būs jāsasniedz 3.gadā pēc veiksmīgas projekta realizācijas un jāuztur visā projekta uzraudzības periodā – apgrozījums un/vai jaunu darba vietu radīšana.

Atceries, ka projekts sākotnēji jāfinansē paša līdzekļiem, priekšfinansējums netiek piešķirts, tādēļ naudas plūsmu plāno atbildīgi!

Pārliecinies, ka telpām, kurās tiks veikta uzņēmējdarbība, nomas līgums ir vismaz 7 gadi no projekta iesniegšanas dienas vai iesniedz īpašumtiesību apliecinošus dokumentus.

Neaizmirsti par cenu piedāvājumiem, reģistrēšanos LAD EPS.Vairāk par nosacījumiem lasi šeit: https://www.darisimpasi.lv/pla…/elfla-ix-karta/sludinajums/