LEADER Kuldīgas novadā

Kabiles muižas vīna darītava / Kabile Manor Winery spēj apburt ikvienu ar kvalitatīvu sidru, kas guvis atzinību un godalgas konkursā “BalticCider”!Īstenojot LEADER projektu un veicot pārbūvi Kabiles muižas pagraba telpās, tika uzsākta sidra ražošana. Papildus sidra ražošanai, muižā tiek uzņemti viesi, rīkotas kāzas, apmeklētāji degustācijās iepazīstināti ar sidra garšas niansēm. Lai pasākuma laikā katrs viesis spētu izjust pagātnes garšu, vīna darītavas īpašnieces aizraus ar stāstiem par Kabiles muižas leģendām!

Ja vēlies palutināt sevi svētku laikā ar šī īpašā sidra garšas baudījumu, dodies uz: https://kabilewinery.lv/a-homepage-section/kur-iegadaties/ un uzzini, kur iegādāties Kabiles muižas vīna darītavas sidrus. #

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 2. kārtā. Projekts nr. 17-02-AL31-A019.2101-000013, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 50000.00 EUR un 15000.00 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png