KULDĪGAS VELODIENU PAPILDINĀS VĒL NEBIJUSI RADOŠĀ DARBNĪCA

Šī gada velodienā, kas 24.maijā notiks Kuldīgas Pilsētas estrādē, no plkst.13.00 līdz 22.00 darbosies arī vēl nebijusi radošā darbnīca “Esi spožs un drošs!”, kuras ietvaros tiks organizēta velo gaismu darbnīca, radošā krāsu darbnīca un interaktīvais foto stends, pilsētas informācijas portāls Kuldiga24.lv uzzināja Kuldīgas novada pašvaldībā.

13998766796392
Apmeklētājiem būs iespējams savu velosipēdu ne tikai aprīkot ar dažāda veida LED gaismām, bet arī veikt velosipēda tetovēšanu, padarīt to spožu, drošu un īpašu. Tāpat darbnīcā būs pieejama informācija par drošu velobraukšanu un velo kultūru.

Darbnīca tiek organizēta starpteritoriālā un starpvalstu sadarbības projekta “Velo kultūra” ietvaros par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai piešķirto finansējumu.

1.aprīlī sākusies reģistrācija lielākajam nekomerciālajam velofestivālam Latvijā “Velodiena Kuldīgā”, kas šogad notiks 24.maijā. Reģistrēties var gan dienas, gan nakts braucienam, un, līdzīgi kā pērn, pirmie 400 dalībnieki savā īpašumā iegūs Velodienas T-kreklus ar pasākuma simboliku. Reģistrēties elektroniski iespējams līdz 22.maijam plkst.21.00 mājas lapā www.velokuldiga.lv, kā arī pasākuma dienā Kuldīgas Pilsētas estrādē. Reģistrētie dalībnieki dienas braucienu noslēgumā piedalīsises izlozē par SIA “Velokurjers” sagādāto balvu – divriteni.

Velodiena Kuldīgā norisināsies jau septīto gadu, un tās mērķis ir veicināt riteņbraukšanas kultūru un zaļo domāšanu Latvijā.

Šogad paredzēti 4 dažāda garuma maršruti, īsākais no tiem tiks veltīts Latvijas desmitgadei Eiropas Savienības sastāvā. Notiks arī tradicionālais nakts brauciens, kura noslēgums norisināsies pilsētas dārzā ar nakts kino seansu un akustisku koncertu.

Velofestivālu organizē Kuldīgas tūrisma aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada domi, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un SIA “Velokurjers”.