LEADER Kuldīgas novadā

“Riču raču” brīvā dabā!

Spēle, kas piemērota visiem un jebkurā vecumā. Mazajiem spēlētājiem spēle lieliski noderēs skaitīšanas iemaņu uzlabošanai, bet lielākiem azarta ķeršanai! Piesaistot LEADER finansējumu, ar noturīgu termo plastikas krāsu uz bruģētas virsmas uzklātas spēles – Ventas ciemā uz esošā laukuma pie “Bukaišiem” un Mežvaldē laukums izvietots pie pagasta pārvaldes ēkas blakus bibliotēkai.

Noķer pavasari un spēles prieku!

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts nr. 16-02-AL31-A019.2201-000013, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 3985.64 EUR un 398.56 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png