LEADER Kuldīgas novadā

Uzlabots pludmales volejbola laukums Skrundā!

Skrundas vidusskolas teritorijā ar LEADER finansējuma atbalstu aprīkots pludmales volejbola laukums ar atbilstošiem tīklu stabiem un organizatoriem nepieciešamiem pamatlīdzekļiem- galdiem, soliem, skandu, atkritumu urnām, skatīju tribīnēm, kā arī salokāmo telti sportistu atpūtas zonas nodrošināšanai, kad tiek organizēti pasākumi vai sacensības.

Pavadi brīvo laiku aktīvi un dodies iemēģināt pludmales smiltis laukumā!

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 8. kārtā. Projekts nr. 20-02-AL31-A019.2201-000011, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 4897.11 EUR un 489.71 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png