LEADER Kuldīgas novadā

Raņķos, Sudmalnieku birzs brīvdabas estrādē, tapusi ģērbtuve!
Ja līdz šim māksliniekiem bija jāgatavojas uznācienam koku paēnā, tad pēc LEADER projekta veiksmīgas realizācijas, gatavoties un pārģērbties uznācieniem uz skatuves, un uzglabāt inventāru ir iepējams ēkā (ģērbtuvē pie pašas estrādes), kas aprīkota ar galdiem, soliem, kā arī ēka veidota, lai tiktu nodrošināta piekļuve personām ar kustību traucējumiem.

Lai top jauni un plaši apmeklēti pasākumi!

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 8. kārtā. Projekts nr. 20-02-AL31-A019.2201-000012, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 5000.00 EUR un 500.00 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png