Labiekārtots aktīvās atpūtas parks Kuldīgā, Pārventā

LEADER projekta, “Daudzfunkcionāla laukuma izveide aktīvās atpūtas parkā Pārventā, Ventas ielā 33, Kuldīgā, Kuldīgas novadā”, ietvaros ir veikta teritorijas labiekārtošana, izveidojot jaunu laukumu aktīvās atūtas parkā.

Jaunajā laukumā uzstādītas šūpoles uz 6 kājām ar vienu grozu un ģimenes sēdeklīšu kopleksu, kurš paredzēts lietošanai līdz 5 personām, jauns rotaļu komplekss, kas sastāv no tērauda slīdkalniņa ar koka apmalēm, ugunsdzēsēja stieņa šļūkšanai, vertikālām metāla kāpnēm, dizaina tornīša,kāpelēšanas elementa ar plastmasas izciļņiem u.c., kā arī āra mūzikas instrumenti – kajonu komplekts, kurā ietilps 3 kajoni un melodiskie zvani, kas sastāv no vienpadsmit alumīnija vertikāliem zvaniem.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 5. kārtā. Projekts nr. 19-02-AL31-A019.2201-000005 , īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 39888.93 EUR EUR un 3988.90 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png