Nāc uz Kuldīgas apkaimes darbnīcu!

Vai vēlies iepazīties un darboties kopā ar kaimiņiem un citiem Tavas apkaimes iedzīvotājiem? Vai iededzies par Kuldīgas attīstību un Tev ir idejas, ko būtu nepieciešams uzlabot? Piedalies Kuldīgas apkaimes darbnīcā, kas notiks 21. septembrī 11.00-15.00 METRO CoWorking telpās! Īpaši aicinām pievienoties Liepājas ielas iedzīvotājus, bet droši var piedalīties ikviens kuldīdznieks.


Šī darbnīca būs pirmais solis, lai taptu pozitīvas pārmaiņas. Skaisti dekorēts soliņš Liepājas ielā? Jauna mūžizglītības programma? Garšaugu dobe? 3D? Idejām ir dota iespēja lidot, un ar īpašām metodēm tiks meklēti veidi, kā dažādās idejas apvienot, kā meklēt resursus apkaimes iedzīvotāju starpā, kā līdzdarboties pašiem un kopā veidot savu apkaimi labāku. Apkaimes darbnīca būs arī iespēja iepazīt vienam otru un uzzināt par dažādām iedzīvotāju prasmēm.

Nāc uz Kuldīgas apkaimes darbnīcu un pavadi lielisku sestdienu! Tiekamies METRO 21. septembrī plkst. 11.00. Ja plāno ierasties, dod ziņu uz darisim.pasi@gmail.com vai uz mūsu Facebook, lai zinām, cik daudz našķu gatavot!

Pasākumu organizē biedrība “Darīsim paši!” projektā “KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”. Vairāk par projektu facebook.com/projektsKOPA.