LEADER Kuldīgas novadā

Riežupes dabas parks apbur ar ainavu daudzveidību, tajā vērojama plašās upes ieleja, senlejas meži, stāvi krasti un gravas.
Ierīkojot gājēju un velobraucēju tiltu parka teritorijā, ikvienam iedzīvotājam, interesentam vai sporta entuziastam ir iespēja apmeklēt Riežupes dabas parku, lai skrietu, nūjotu vai kvalitatīvi pavadītu brīvo laiku ģimenes lokā, svaigā gaisā.

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts nr. 16-02-AL31-A019.2202-000009, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 53630.00 EUR un 5363.00 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png