LEADER Kuldīgas novadā

M22 mākslas studija – vieta, kur atklāt sevī jaunus talantus vai nospodrināt jau esošās zināšanas dizaina un vizuālās mākslas jomā. Profesionālu mākslinieku vadībā tiek organizēti kursi un semināri, lai attīstītu radošo domāšanu, stiprinātu komandas garu (Team Building), tāpat mākslas kursi tiek piedāvāti dažādu līmeņu vadītajiem, kā arī ikvienam interesentam, kurš vēlas pilnveidot radošo potenciālu vai vienkārši gūt prieku no mākslas radīšanas procesa.

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts nr. 16-02-AL31-A019.2101-000007 , īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 47077.72 EUR un 14123.32 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png