LEADER Kuldīgas novadā

Brīvdienu māja / Holiday house RAXTI iekārtota, izmantojot dabiskus materiālus, saglabājot koka ēkas mājīgo auru, ar īpašu mīlestību un mākslinieku roku veidotas latviskas apdares detaļas. Neatkarīgi no tā, vai šeit rīkosiet semināru vai vienkārši baudīsiet kopā būšanu, saņemsiet patīkamas emocijas, sirdsiltumu un gaišas domas par piedzīvoto!

Iespējams rīkot seminārus, izmantot banketu zāli, kamīna telpu atpūtai ar virtuvi un lielu āra terasi, kurā iespējams pusdienot vai svinēt svētkus svaigā gaisā. Nakšņošanai ir pieejamas 2 atsevišķas ēkas, kurās ir iespējams ievērot šobrīd aktuālos ierobežojumus.

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 4. kārtā. Projekts nr. 18-02-AL31-A019.2101-000011, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 19585.63 EUR un 5875.68 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png