LEADER Kuldīgā

Iespēja apgūt jāšanas prasmes jaunā kvalitātē!

Lai iegūtu pēc iespējas dažādākas prasmes, darbojoties ar zirgu, attīstītu savas prasmes, veicot gan dažādus figurālus maršrutus, gan šķēršļu pārvarēšanas maršrutus, JSK “Montepals” LEADER projektā iegādājās jaunu šķēršļu komplektu no polietilēna, kuri ir vieglāki, nekā iepriekš izmantotie koka šķēršļi. Tie ir drošāki, UV staru izturīgi un tos iespējams turēt āra apstākļos.Jaunais inventārs sniedz iespēju aicināt sportistus no tuvākajiem jātnieku klubiem un rīkot vietēja mēroga sacensības šķēršļu pārvarēšanā. Izmanto iespēju un dodies izjādē tepat Kuldīgas pilsētā, Dārzniecības ielā 2, kur var ērti un droši nokļūt ar auto, kājām vai ar velosipēdu pa labiekārtotu veloceliņu.

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 8. kārtā. Projekts nr. 20-02-AL31-A019.2201-000001, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 4778.29 EUR un 477.83 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png