Dižprojekts 2020

Konkursa mērķis ir popularizēt unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas ar LEADER pieeju un saņēmušas finansējumu. Jāatceras, ka galvenā nav projektu savstarpējā sacensība, bet gan lepošanās ar paveikto, sabiedrības informēšana par līdzcilvēku paveikto, iedrošinot arī citus aktīvai rīcībai.

Šogad konkursam esam izvirzījuši projektu “Aprīkojuma iegāde Kuldīgas Jauniešu māja“, kuru ieviesa biedrība SDK jaunieši. Projekta rezultātā tika izveidota vieta, kurā jaunieši ar aizrautību iesaistās savas sabiedriskās dzīves veidošanā, radot piederības sajūtu vienaudžu vidū. Lielākais projekta ieguvums ir dotā iespēja ikvienam jaunietim būt aktīvam, lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku un pašam iesaistīties pasākumu organizēšanā.

Vairāk par projektu: https://laukuforums.lv/lv/archives/11620

Līdz 15. februārim dalies un spied “patīk” mūsu izvirzītajam projektam! Lai balsojums tiktu ieskaitīts, jādalās un jāreaģē uz oriģinālo ierakstu LLF lapā.

Papildu informācija un kandidātu saraksts ar pilnajiem aprakstiem pieejams LLF mājas lapā: https://laukuforums.lv/lv/archives/11560#LEADERLatvia#Dižprojekts#SVVA