Ziemassvētki Kuldīgas KaBAtā 2009

Kuldīgas biznesa apvienība KBA aicina Tevi 2009. gada 19. decembrī uz jautro Ziemassvētku ieskandināšanu „Kuldīgas KaBAtā„! Tas ir pasākums visai ģimenei ar gadatirgu, atrakcijām, konkursiem un jautriem notikumiem!!!

Dienas izskaņā – Latvijā pirmā BALTUMBALLE!

 

 

11 00 – “Andeļkabatā” (rātslaukumā un Liepājas ielā) pirksim, pārdosim, andelēsimies uz nebēdu. Gadatirgū būs interesantas dāvanas un kārumi svētku galdam.

11 00 – Brieža kabatā” (pie Kuldīgas sporta manēžas) jautro sacensību atklāšana. Ģimeņu/draugu duatlons, hokeja mači un citi tradicionāli un mazāk tradicionāli sporta veidi. Visu dienu manēžā atvērto durvju diena – bezmaksas sporta aktivitātes treneru vadībā. Pieteikšanās pasākuma norises vietā vai iepriekš indulis@kuldiga.lv.

11 00 – “Kārumkabatā” (rātslaukumā un tuvējās kafejnīcās) garu un miesu sildošus dzērienus, gardus ēdienus un Ziemassvētku noskaņu piedāvās Kuldīgas atsaucīgākie ēdinātāji.

11 00 – 14 00 “Mazajā kabatiņā” (1905. gada parkā) bērnu un jauniešu stūrītis. Jautras atrakcijas kopā ar Pepiju, suņu paraugdemonstrējumi un modes skate . Vizināšanās pa pilsētu zirgu pajūgā , lielā lāča dīdīšana kopā ar Kūravas stāstniekiem.

12 00 – 14 00 “Mazajā kabatiņā” (1905. gada parkā) “KaBAtas eglīšu konkurss”. Nāc ar savu eglīti, vai iegādājies to ar atlaidi gadatirgū, un kopā ar ģimeni vai draugiem izrotā ar līdzpaņemtajiem rotājumiem. Visas izrotātās eglītes sacentīsies par KaBAtas pirmās egles” titulu. Pēc tam varēsi izvēlēties, vai eglīti atstāt parkā, lai tā svētkos priecē citus, vai ņemt līdz uz mājām. Pieteikšanās iepriekš līdz 16. decembrim, zvanot – 29188608 (Gunita).

12 00 – “Motorkabatā” (laukumā pie Katrīnas baznīcas) sporta auto izstāde – šovs.

13 30 – 15 00 “Skanīgajā kabatā” (rātslaukumā) mazo dziedātāju koncerts. BJC popgrupas “Putiņas” un “Putas”, modes un mūzikas studija “Mona”, jauktais koris un “DaJo” atraktīvie bērni.

14 00 – “Tālajā kabatā” (blakus zāģētavai “Mars”), “RJ car design” veikala atklāšana – auto dizaina šovs.

15 00 – 17 00 “Stiprajā kabatā” (rātslaukumā) ņipro Ziemassvētku rūķu un sniegbaltīšu konkurss. Smago dāvanu cilāšana, iepirkuma maisu nešana u.c. mēreni spēka pārbaudījumi katram sevi cienošam vīram un ikvienai dāmai. Pieteikšanās edite_irbe@inbox.lv/ 29239935, norādot dzimumu un vecumu.

16 00 – “Dvēseliskajā kabatā” (bijušās Smukumbodes telpās) akustisks Ziemassvētku koncerts.

17 30 – “Skanīgajā kabatā” (rātslaukumā) svētku noslēguma koncerts ar pašmāju dziedātājiem un dejotājiem, pārsteigumiem un viesmāksliniekiem. Īpašie viesi – māsas Legzdiņas no TV šova „Dziedošās ģimenes”.

19 00 – “Jestrajā kabatā” Latvijā pirmā baltumballe! Ģērbies silti un nāc dancot zem klajas debess.


Svētku programmu noteikti krāšņos vēl kāds notikums, tādēļ sekojiet līdzi reklāmai!