Pieredzes apmaiņas brauciens!

Pieredzes brauciens pie Gulbenes novada topošajiem un esošajiem sociālajiem uzņēmējiem un organizācijām, kas sniedz sociālos pakalpojumus

30.septembrī LEADER sadarbības projekta „Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros tiek organizēts pieredzes apmaiņas brauciens pie topošajiem sociālajiem uzņēmējiem un  organizācijām, kas sniedz sociālos pakalpojumus Vidzemes pusē.

“Pieredzes apmaiņas brauciena būtība ir gūt iedvesmu jaunu sociālo uzņēmumu veidošanai un esošo attīstībai, veicināt jaunu ideju rašanos, meklēt savstarpējas sadarbības iespējas”, tā piecu projekta partneru – biedrību “Partnerība Daugavkrasts”, “SATEKA”, “Pierīgas partnerība”, “Darīsim paši!” un “Lauku partnerība Lielupe” organizēto pasākumu raksturo “Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas” direktore un brauciena moderatore Regita Zeiļa.

Brauciena laikā tiks iepazītas tādas organizācijās kā “Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrs”, “Guguce”, SIA “RWW”, “Lokāls”, “Typical Latvian”, “Telpa mums”, kā arī mentora vadībā tiks iepazīta to darbība, analizētas sociālās uzņēmējdarbības idejas un iespējas to attīstībai.

Pasākums ir bez maksas.

Priekšroka tiks dota interesentiem no LEADER sadarbības projektā “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” iesaistīto vietējo rīcības grupu (biedrības “Partnerība Daugavkrasts”, “Pierīgas partnerība”, “Darīsim paši!”, “Lauku partnerība Lielupe” un “SATEKA”) teritorijām – Gulbenes, Jelgavas, Ķekavas, Kuldīgas, Mārupes un Olaines novadiem, tomēr pieteikt savu dalību braucienā aicinām arī citu novadu interesentus.

Lai pieteiktu savu dalību pasākumā, līdz 26.septembrim jāaizpilda šī pieteikuma anketa: https://ej.uz/SU_pieredzes_brauciens Informācija par braucienu visiem, kuri būs pieteikušies, tiks nosūtīta 27.-28.septembrī.

Vairāk informācijas lasi projektā iesaistīto partneru mājaslapās un FB lapās, kā arī FB lapā – https://ej.uz/biznesasiltumnica

Projekts „Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā”, projekta Nr.19-00-A019.332-000009, tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Pieredzes brauciens notiks, izvērtējot epidemoloģisko situāciju valstī un ievērojot visus pulcēšanās noteikumus. Pastāv iespēja, ka pasākums var tikt pārcelts.