No darba ņēmēja par darba devēju


Informatīvs seminārs

No darba ņēmēja par darba dēvejU – 

solis pretim savam biznesam!

 

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un SEB banku Kurzemē organizē bezmaksas semināru ciklu ikvienam, kam ir domas par savu biznesu un vēlme kaut ko mainīt savā dzīvē.

 

Daudziem ir domas par savu biznesu un sapnis beidzot strādāt sev. Vairumam šo cilvēku ir arī sava biznesa ideja, kura dažādu apsvērumu dēļ netiek realizēta – vienam pietrūkst zināšanu un informācijas, citiem – finansiālā atbalsta. Svarīgi arī zināt, ka Tu neesi viens, bet Tev apkārt ir pieredzējuši cilvēki, kuri palīdzēs stiprināt pārliecību – jā, es to varu!

 

Tieši tāpēc Biznesa inkubatoru speciālisti, bankas un Jauno uzņēmēju centra pārstāvji semināru ietvaros palīdzēs uzdrošināties un spert pirmos veiksmīgos soļus uzņēmējdarbības pasaulē, kā arī atbildēs uz galveno jautājumu – kur iegūt finansiālo atbalstu biznesa uzsākšanai.


Semināra programma:  

 

Informatīvais seminārs Saldū (programma) – 2011.gada 04.oktobrī

Informatīvs seminārs Talsos (programma) – 2011.gada 05.oktobrī

Informatīvais seminārs Kuldīgā (programma) – 2011.gada 06.oktobrī

Informatīvais seminārs Ventspilī (programma) – 2011.gada 11.oktobrī

Informatīvais seminārs Liepājā (programma) – 2011.gada 12.oktobrī

 

Pēc semināriem notiks Kurzemē ražotā vīna un siera degustācija!


Piesakieties semināram, kurš ir tuvāk Jūsu dzīves vietai, zvanot: 29587029, vai sūtot e-pastu: natalija.lukasa@vatp.lv.  Neaizmirstiet norādīt – kurā pilsētā apmeklēsiet semināru!

 

Semināru cikls notiek konkursa „Drosmīgu ideju atbalsta programma” ietvaros. Sīkāka informācija par Konkursu un Pieteikuma veidlapa ir pieejama partneru mājas lapās: www.vatp.lv, www.kbi.lv, www.seb.lv, kā arī konkursa mājas lapā: www.draugiem.lv/diap.


Vairāk informācijas:

Natālija Lukaša

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks

Tālr.: +371 636 29661

E-pasts: natalija.lukasa@vatp.lv

www.vatp.lv, www.draugiem.lv/diap