LEADER Skrundā

Čigānu pirts pie Ventas upes!

Skrundas pilsētā par vēl vienu sakoptu vietu vairāk – izbūvēta pastaigu taka, labiekārtota teritorija, uzstādītas norādes, izveidotas ģērbtuves un publiski pieejama čigānu pirts!

Pirts burvību var baudīt ikviens, līdzi ņemot malku pirts iekurināšanai.

Ņemot vērā esošos ierobežojumus valstī, pirts uz laiku apmeklētājiem nav pieejama, bet ceram, ka drīzumā tā atkal tiks atvērta ikvienam pirts cienītājam.


Veselā miesā – vesels gars!

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 5. kārtā. Projekts nr. 19-02-AL31-A019.2201-000008, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 31600.00 EUR un 3160.00 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png