LEADER Kuldīgas novadā

Kamēr laikapstākļi vēl mūs lutina, Īvandes muižas kompleksa teritorijā, ir iespējams saturīgi pavadīt brīvo laiku un stiprināt veselību gan ģimenēm ar bērniem, gan bērniem kopā ar vecvecākiem, gan jauniešiem.
Projekta “Āra tranežieru un bērnu rotaļu laukuma izveide Īvandes pagastā, Kuldīgas novadā” ietvaros ir uzstādīti
āra trenažieri kāju un roku muskulatūras stiprināšanai, vēdera un gurnu muskulatūras trenēšanai, līdzsvara un koordinācijas attīstīšanai, atsperu šūpoles un karuselis bērniem.

Nāc, izkusties!

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts nr. 16-02-AL31-A019.2201-000005 , īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 14928.79 EUR un 1492.89 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png