LEADER Kuldīgas novadā

Kāzu ceremonijas, brīvdabas koncerti un ne tikai – tas viss uz ūdens!

SIA “Dambi” Pelču pagastā piedāvā plašas iespējas pasākumiem dabā. Īstenojot LEADER projektu, uzņēmums iegādājās transformējamus plostus, airu laivas un ūdens velosipēdus, kas paplašina uzņēmuma tūrisma pakalpojumu klāstu sākot no telts un piknika vietām un beidzot ar transformējamu plostu īri. Plosti ir piemēroti gan nelieliem pasākumiem, gan lielām svinībām līdz 100 cilvēkiem, savienojot tos.
Brauc un izbaudi gleznaino dabas ainavu uz ūdens!

https://visitkuldiga.com/aktivitate/makskeresana/atputas-baze-dambi/

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 7. kārtā. Projekts nr. 20-02-AL31-A019.2101-000001, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 19999.00 EUR un 5999,70 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png