LEADER Kuldīgas novadā

Košas krāsas, ziedi un rakstu raksti – etnogrāfiskā Planīcas pagasta tautastērpa paraugi atrasti Kuldīgas novada muzejā, bet ne reizes nav atdarināti!

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas deju kolektīvi “Austriņa” un “Austra”, pateicoties veiksmīgi realizētam LEADER projektam, tikuši pie tērpiem, kurus ar lepnumu nēsāt Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, skatēs, koncertos, konkursos un festivālos, kā arī izrādīt visiem, kurus interesē latviešu tautastērpu veidi un to valkāšanas tradīcijas.

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 5. kārtā. Projekts nr. 19-02-AL31-A019.2202-000006, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 30267.50 EUR un 3026.75 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png