LEADER Kuldīgā

Aprīkojumam ir nozīme, īpaši žurnālistiem!

JAUNO ŽURNĀLISTU SKOLA papildinājusi savu tehniski materiālo bāzi, ar jaunām spoguļkamerām, diktofoniem, datortehniku. Ja Tev ir interese par žurnālistiku un vienmēr esi vēlējies pamēģināt intervēt, fotografēt vai veidot aizraujošus rakstus, tad dodies uz Kurzemnieks FB lapu un piesakies.

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts nr. 16-02-AL31-A019.2201-000032, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 9273.00 EUR un 927.30 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png