LEADER Kuldīgā

Radīt konkurētspējīgu mēbeļu ražošanas uzņēmumu – SIA AILI Mebeles mērķis, īstenojot LEADER projektu!

Mēbeles pēc individuāliem pasūtījumiem ar augstu kvalitāti – durvis, kāpnes, dažādas sarežģītības virtuves iekārtas, skapji mansardos un vēl daudz citu iespēju klientiem īstenot savas vēlmes. LEADER projektā tika paplašināts uzņēmuma pamatlīdzekļu klāsts ar biezumēveli, kompersoru, maliņu aplīmēšanas un CNC iekārtu, frēžmašīnu, taisnojamo ēveli, formātzāģi un daudzvārpstu urbjmašīnu.

Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 6. kārtā. Projekts nr. 19-02-AL31-A019.2101-000017, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 46724.00 EUR un 14017.20 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.