LEADER Kuldīgā

Vesels un aktīvs mūža garumā!

Kuldīgas senioru skola – fiziskās aktivitātes, kustības un sports ir nepieciešamas ikvienam, jo īpaši senioriem. Veidot veselīgus paradumus, nostiprināt tos un uzlabot savu veselību ilgtermiņā, dejas un mūzikas terapija, vingrošana, mācības par uzturu, gremošanas sistēmu, sirds un pēdu veselību, nodarbības pie fizioterapeita un biodejas. To visu bija iespējams izmēģināt Kuldīgas novada senioriem LEADER mācību projektā.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 8. kārtā. Projekts nr. 20-02-AL31-A019.2201-000007, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējum 3402.10 EUR un 340.21 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png