LEADER Kuldīgā

Kuldīgas Jauniešu māja – vieta, kuru rādām pilsētas viesiem un ar lepnumu varam teikt, ka tā ir viena no lielākajām visā Latvijā! Jauniešu mājā pieejamas telpas neformālās izglītības ieguvei, brīvā laika pavadīšanai, ēst gatavošanai un kopējām sarunām pie tējas krūzes. LEADER projekts deva iespēju telpas aprīkot, lai jauniešos radītu interesi un vēlmi pašiem dažādot savas ikdienas aktivitātes un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku.


📷 Foto: Krists Jonelis

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Darīsim paši!” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts nr. 16-02-AL31-A019.2201-000022, īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējum 50000.00 EUR un 5000.00 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

This image has an empty alt attribute; its file name is labs-izmērs-kvalitāte-sagriests-a4.png