Aizvadīts pēdējais un noslēdzošais projekta “Audz’s Kurzemē!” pieredzes brauciens

Pēdējais un noslēdzošais projekta “Audz’s Kurzemē!” pieredzes brauciens kopā ar Ziemeļkurzemes biznesa asociācija / Business Association of North Kurzeme un Liepājas rajona partnerība!

Iepazītas vairākas saimniecības un radoši uzņēmēji, kuri, neskatoties uz ārējiem apstākļiem un izaicinājumiem, tic savai idejai ✨

Šoreiz devāmies pie Mazsālijas, kur ražo pārtikas produktus un gatavo gardas maltītes no pašu izaudzētiem lauksaimniecības dzīvniekiem un zivīm. Strauss un Kaza – Ferma, Restorāns, E-veikals mūs sagaidīja ar aizraujošu pieredzes stāstu par strausiem un kazām! Asaka Pasaka ir spilgts piemērs, ka ar ēdināšanu var nodarboties arī mežā un labākā reklāma ir viesu pozitīvās atsauksmes!

Pierādījām, ka mazajā Kuldīgas maizes ceptuvē “Celms maize” iespējams saspiesties 30 klientiem un izbaudīt brīnišķīgo maizes dažādību un īpaši populārās siera skones.

Kaļķu ielas kvartāls pārsteidz ar tā dažādajiem un unikālajiem uzņēmējiem, kuri ne tikai veido savu uzņēmējdarbību vienā teritorijā, bet arī sadarbojas un atbalsta viens otru – DUNA brewery, Etíde Botanicals, Curonia Coffee Roasters un KOPA Taste.

Paldies visiem, kuri mūs šodien uzņēma un dalījās pieredzē!