Aicinam uz Kurzemes NVO sadarbības forumu 2012!

Nāc un gūsti iedvesmu! Atklāj līdzīgos un dibini kontaktus!

 

Kurzemes NVO sadarbības forumā

25. augustā Talsos

 

Tajā piedalīsies Kurzemes aktīvākie iedzīvotāji, kas īstenojuši visdažādākos pasākumus un projektus savās dzīvesvietās, lai par tiem pastāstītu citiem. Forumā aicināti piedalīties gan tie, kam jau ir, ar ko dalīties, gan tie, kas vēlas gūt iedvesmu un rast domubiedrus.

Kas un kā var pieteikties?

Šobrīd aicinam no vienas organizācijas pieteikties līdz 3 personām. Ja, tuvojoties foruma norisei, būs brīvas vietas, informēsim dalībniekus par iespēju ņemt līdzi papildus aktīvistus!

Pieteikumus gaidam  līdz 20. augustam – aizpildi anketu mūsu mājas lapā www.zkcentrs.lv!

Kā nokļūt pie mums?

No lielākajiem un NVO aktīvākajiem novadiem, sadarbībā ar pašvaldībām, organizējam bezmaksas transportu uz Talsiem un atpakaļ. Šobrīd norit sarunas ar pašvaldībām, tāpēc – jo aktīvāk pieteiksieties, jo lielāka iespējamība, ka konkrēto transportu arī varēsim iegūt!

Cik būs jāmaksā?

Necik! Kafijas pauze ar uzkodām arī būs. Tā kā Tev līdz mums ir tikai jātiek!

 

Kas jāņem līdzi?

Tiem, kas vēlas citiem pastāstīt par sevi, jāņem līdzi sagatavota prezentācija par savu organizāciju. Ja vēlme sevi prezentēt ir, taču vajadzīga palīdzība noformējumā – sazinieties ar mums, palīdzēsim, noformēsim, izdarīsim. Jums atliks tikai izstāstīt J

 

Kas nepieciešams dalībai?

–       vēlme atrast jaunus draugus un sadarbības partnerus;

–       vēlme dalīties savā pieredzē ar citiem;

–       vēlama sagatavota prezentācija par savu organizāciju;

–       spēja ziedot vienu dienu foruma apmeklēšanai!

Sīkāku informāciju meklē Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centra mājas lapā www.zkcentrs.lv vai rakstiet uz e-pastu foruma koordinatorei Lanai Insbergai lana.insberga@zkcentrs.lv, mob. 27457440.

 

 

Uz tikšanos!

Forums tiek organizēts grantu shēmas „Pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas atbalsta programma 2012” projekta „Kurzemes NVO atbalsts 2012” ietvaros un tiek finansēts no valsts budžeta līdzekļiem sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu (līgums nr. 2012.LV/1-1/01)