2017.gada 7.aprīlī notiks Kuldīgas novada Uzņēmēju diena lauksaimniekiem

Kuldīgas novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus, jo īpaši lauku ļaudis, piedalīties Kuldīgas novada Uzņēmēju dienā lauksaimniekiem, kas norisināsies 2017.gada 7.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 15:00 Kuldīgas Mākslas namā, 1905.gada ielā 6.

Uzņēmēju dienā ar novada zemniekiem un lauksaimniekiem tiksies LR zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai diskutētu par lauksaimniekus interesējošām tēmām, kā piemēram, par zaļināšanas prasībām, kas jāievēro platībmaksājumu pieteicējiem 2018.gadā, par ES fondu atbalstu, par elektrības pieslēgumiem ražošanas ēkās nākotnē, par Āfrikas cūku mēra izplatīšanās draudiem u.c. Par Lauku atbalsta dienesta aktualitātēm informēs  dienesta direktore Anna Vītola – Helviga. Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis sniegs informāciju par lauksaimniecības nozīmīgajām nozarēm LLKC skatījumā, savukārt LLKC Kuldīgas biroja vadītāja Daiga Mellere sniegs informāciju par plānotajām apmācībām un semināriem lauksaimniekiem un lauksaimniecības produkcijas ražotājiem. Aicināta arī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietniece Dace Pelēkā, lai informētu par aktualitātēm nodokļu administrēšanā, kā piemēram, par reversā PVN piemērošanu graudaugu un tehnisko kultūru piegādēm un PVN pārmaksu atmaksu, par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanas un iesniegšanas kārtību valsts ieņēmumu dienestā. Dienas noslēgumā enerģētikas konsultants Dainis Treijs sniegs izsmeļošu informāciju par enerģijas taupīšanu zemnieku saimniecībās.

Pasākuma laikā visas dienas garumā būs iespēja saņemt Valsts ieņēmumu dienesta speciālistu individuālās konsultācijas.

Kuldīgas novada Uzņēmēju dienas lauksaimniekiem dienas kārtība pievienota pielikumā.
Aicinu visus interesentus līdz 2017.gada 3.aprīlim pieteikties, zvanot pa tālruni 29638612 vai rakstot e-pastā kaa@kuldiga.lv.